אינה לוי

אינה לוי
אינה לוי

 

שמי אינה לוי, מהרצליה ואני מנהלת אתר אינטרנט של חברה. בגלל אופי התפקיד רוב היום אני מבלה במצב ישיבה מול מסך המחשב.

בשנה האחרונה אני  מתאמנת אצל מאמן הכושר האישי יובל שטיין. בעבר הייתי מנויה לחדר כושר, במסגרת זאת שילבתי אימוני כוח עם שיעורי סטודיו כגון אירובי, פיטבול ופילאטיס רצפה. בשש השנים האחרונות אני משתדלת לעסוק בפעילות גופנית ככל האפשר – עוסקת בפילאטיס מכשירים ולאחרונה התחלתי להתעניין גם בגלישת SUP.

אבל איך מישהיא עצמאית ופעילה כמוני הגיעה בכל זאת אל עולם אימון הכושר האישי ?

אינה מרימה משקולות
אינה מרימה משקולות

הרגשתי שאני מעוניינת להוריד במשקל ולשפר באופן משמעותי את יכולותיי, כולל פיתוח מסת השרירים. הרגשתי כי הפילאטיס בלבד לא נותן מענה מספק למטרה זו. במקרה הסטודיו הפרטי לאימוני כושר אישיים של יובל, מנהל צוות המאמנים הארצי של גוף1, נמצא סמוך לסטודיו לפילאטיס בו אני מתאמנת. החלטתי לתת לאימון כושר אישי הזדמנות, בעיקר כיוון שהייתי זקוקה לדחיפה והדרכה צמודה על מנת לעשות את הצעד הראשון בכיוון הנכון.

כאמור, המטרה הראשונית שלי הייתה חיטוב הגוף, ירידה באחוזי השומן והגדלת מסת השריר !

במשך תקופת האימונים הצלחתי לרדת ירידה הדרגתית אך יציבה במשקל ולהגיע למשקל הרצוי תוך שימת דגש על תזונה מותאמת, בהתאם להנחיות שקיבלתי.  השרירים שלי התחזקו ואני מתקדמת מאימון לאימון ברמת הקושי.

כתוצאה מהשינוי במראה החיצוני התחלתי לקבל המון מחמאות וחיזוקים חיוביים מהסביבה. הדבר גרם לי להרגיש גאווה שהצלחתי להשיג את מטרתי וכן גם גרם לחיזוק האמונה ביכולות שלי.

אך מפגשי אימון הכושר האישי עם יובל לא השיגו רק שינוי פיזי, המפגשים משלבים עבודה תמידית על כוח רצון, משמעת עצמית וכן הידיעה שאני מסוגלת להתגבר על קשיים גופניים ולהגיע לתוצאות תוך מאמץ מתגמל.

ברמה הפיזית, במפגשים עם יובל אני הכי אוהבת את הקיק-בוקסינג, כי זה עוזר לי לפרוק מתחים מהיום יום, וגם כי זה משמש לעליית הדופק כתחליף נהדר לריצה, דבר שכמו רבים, גם אני לא אוהבת במיוחד !

אינה באימון קיק בוקסינג
אינה באימון קיק בוקסינג

אני מאוד ממליצה למי שמתלבט בנושא אימוני הכושר האישיים, לקחת שיעור ניסיון ולראות האם זה עונה על הציפיות, להגדיר יעדים ספציפיים, להחליט שמתחייבים לזה בצורה רצינית. לא לוותר אם קשה, המאמץ משתלם !

ראוי להוסיף כי האימון האישי יצר אצלי מחוייבות ומודעות לאורח חיים בריא יותר ומאוזן. ההרגשה אחרי כל אימון היא נהדרת, של הצלחה ועמידה באתגר הפיזי והשגת מטרה של שמירה על הכושר. הליווי האישי של מאמן כושר אישי מקצועי עוזר לפתח מחוייבות לעניין הכושר ותורם להבנת תהליכים גופניים מעמיקה יותר.

בסדר היום העמוס שלי אני לא מוותרת על האימון השבועי, מגיעה בשעות הערב במצב של עייפות, אך יוצאת ממנו טעונה באנרגיה מחודשת.

אינה מרימה משקולות
אינה מרימה משקולות

כמה מילים ארצה להוסיף על המאמן האישי שלי – יובל.

יובל שטיין מעבר להיותו מאמן בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי רב, הוא קודם כל בן אדם אשר מגלה כבוד, יחס אישי חם והקשבה לצרכי המתאמנים. האימונים עם יובל אף פעם לא משעממים הודות למגוון התרגילים הרחב, אשר רמת הקושי והאתגר שלהם עולים מאימון לאימון, ואשר מלווים באווירת חוש הומור שנון ומצב רוח מרומם.

יובל משקיע את זמנו ואת מרצו באופן מתמיד על מנת לפתח ולחדש בתחום האימונים ורואים שהוא עושה זאת מכל הלב ואהבה למקצוע שלו ומתוך רצון אמיתי לתרום ולעזור למתאמנים.