ה"סוד" של אנשי הקיץ החטובים

לקראת הקיץ, כולם מנסים להראות הכי טוב שלהם, וכאשר אומרים הכי טוב, בואו נודה באמת, במקרה זה מתכוונים למראה שמסתדר הכי טוב עם בגדים קצרים, גופיות ובגדי ים. ובכל זאת, הרוב מאחרים קצת את הרכבת..

בתור מי שעוסק באימוני כושר אישיים, מתאמן בעצמו וגם מנהל פעילות של מאמני כושר אישיים ברחבי ישראל – אני "חשוף למידע". כשאני אומר "מידע" אני מתכוון גם לנתוני הביקוש עבור מאמני כושר אישיים בתקופות מסוימות של השנה, כלומר – אני יודע מתי אנחנו הכי פופולאריים ומבוקשים.

אז מה בעצם קורה פה ?! מאוד פשוט. הרוב המכריע של האנשים המבקשים להראות במיטבם במהלך הקיץ מתעוררים "מאוחר" ופשוט פונים אלינו במהלך הקיץ! כלומר, אנשים רבים מידי המעוניינים להיות חטובים יותר בקיץ, יוצרים עמנו קשר בזמן שבו הם כבר רוצים לראות את התוצאות עצמן.

בתחילת הקיץ קיימת התעוררות מ"שנת החורף", חשיבות המראה החטוב הולכת וגוברת ככל שמקלפים מאתנו שכבות של ביגוד, אך כשזה קורה, זה קצת מאוחר מידי. אנשים שצברו משקל משמעותי במהלך חודשי החורף פשוט לא מצליחים להשיג תוצאות משמעותיות ובמקרה ה"טוב" מגיעים רזים לתחילת החורף הבא.. קצת באיחור.

אז איך פותרים את הסוגיה הזאת ? במילה אחת, תזמון !

על מנת להכין את הגוף לקיץ עלינו לטפל ב 2 נושאים שמהווים את הבסיס, פעילות גופנית ותזונה, ולעשות זאת כאמור בזמן הנכון, כמספר חודשים לפני הקיץ – כלומר, בחורף!  ככל שנקדים להתחיל לטפל בנושא מוקדם יותר בחודשי החורף הראשונים (דצמבר, ינואר) כך יגבר הסיכוי שנצליח להגיע להישגים בעיצומו של הקיץ ועונת בגדי הים.

החורף הישראלי נחשב מושלם לפעילות גופנית בכל מקום שהוא. לעומת ארצות שבהן קפוא ומושלג או שיורדים גשמים בלי סוף, הרי שבישראל מרבית ימי החורף הם קרירים ויבשים עם שעות שמש לא מעטות. דבר זה הופך את האימון מחוץ לבית לפתרון מושלם. האימון יכול להתבצע כמובן באופן עצמאי או למי שרוצה לקבל מוטיבציה ולראות תוצאות מהר יותר – עם מאמן כושר אישי מקצועי.

פעילות גופנית מחוץ לבית מומלצת בפארקים העירוניים, פארקי "ספורטק" וכמובן שגם חצר הבית נחשבת. בעזרת ציוד מינימלי כמו משקוליות, מזרן ורצועות TRX ניתן לבצע אימון מלא וחזק בחוץ ולהגיע לרמות מאמץ טובות – בלי חדר כושר.

אם כך, מי שרוצה להיות במיטבו בקיץ חייב להתעורר משנת החורף שלו עכשיו! מי שיקדים לצאת מהשמיכות לתוך מגרש האימון, בעצמו או בליווי מאמן מקצועי – יזכה להגיע מוכן לעונה החשובה בעוד שרוב האנשים סביבו רק יתחילו לחשוב על זה.

[מה ההבדל בין רזה לחטובה

מה ההבדל בין רזה לחטובה

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ בהקדם

על מנת שנתייחס לפנייתך – יש למלא  את  *כל*  השדות

מאמרים דומים