אז מי אנחנו ואיך הכל התחיל?

אז מי אנחנו ואיך הכל התחיל?

כך מסביר יובל שטיין, מנהל כללי של צוות גוף1 הארצי אשר מונה למעלה מ 30 מאמני כושר אישיים בפריסה ארצית אשר עושים דברים מדהימים עם לקוחותיהם בכל קצוות הארץ. בכל רגע נתון כמעט מתבצעים אימוני כושר אישיים בבתים ובפארקים ברחבי הארץ עם מאמני הכושר של גוף1.  אנשים יורדים במשקל, מחטבים את הגוף ולומדים לאהוב להתאמן בעזרת השירות הסופר-אקסקלוסיבי של אימוני כושר אישיים one-on-one עם מאמנים סופר-מקצועיים.

מה אנחנו עושים?

החלטת שהגיע הזמן שלך לעשות שינוי, להיכנס לכושר, להראות ולהרגיש טוב יותר. גם שמעת שבעזרת מאמן כושר אישי אפשר לעשות זאת הכי טוב והכי מהר !

יש רק דבר אחד שעדיין אינך בטוח בו : מי הוא המאמן המוסמך והמתאים ללוות אותך בהצלחה בתהליך זה ?

בדיוק על בסיס שאלה זאת נוסד אתר גוף1 – מאמני כושר אישיים. 

אתר גוף1 מאגד את מאמני כושר האישיים הרואים עצמם בחזית עולם הכושר, בעלי ניסיון באימון כושר אישי. במסגרת הפעילות, פונים אנשים ממש כמוך, לעתים מבולבלים מעט מהיצע המאמנים ברשת האינטרנט ומעוניינים שמישהו יטפל בהם, ייעץ להם ויעזור להם להחליט מהו הפתרון הנכון עבורם.  במידת הצורך יצוות להם מנהל הפעילות מאמן כושר אישי עד להשגת מטרתם שיגיע לאמן אותם בחוץ או בביתם.

מי המאמנים ?

צוות מאמני הכושר האישיים אשר הציעו שירותם ומעוניינים להתקבל ולהיות חלק בצוות גוף1 – נדרשים לעמוד ברף גבוה של יחסי אנוש (וכמובן להיות מאמני כושר מנוסים ומוסמכים).

גוף1 שואפים לשמור ככל האפשר על מספר סטנדרטים אצל מאמני הכושר :

  1. השכלה רלוונטית של מאמני הכושר הנה תנאי ראשון ובגדר חובה.
  2. ניסיון באימוני כושר אישיים הנו הכרחי בכדי לאמן במסגרת הצוות.
  3. הקפדה על הרמה האישית של המאמנים בצוות (התנהגות כללית).
  4. פידבקים חיוביים מלקוחות הם תנאי חשוב להמשך הפעילות בצוות (ראה דוגמא)

איך אפשר להתחיל ?

אנו מאמינים בהדרגתיות וכניסה נעימה למסלול של אימונים. לפיכך, אנו מאפשרים לך להתייעץ עמנו בטלפון ובמידת הצורך, לקבוע פגישת ניסיון עם מאמן כושר אישי בעלות של כ – 100 ש"ח בלבד (מומלץ לעיין ב-מחירון אימונים לפני כן).

לחץ כאן למילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליך בהקדם

*** השירות ניתן בהנחה שקיים מאמן בצוות גוף1 בעיר\ישוב המבוקשים

 
"בשלב כלשהוא פנו אלי אנשים לאימון בקצב כזה שפשוט כבר לא היה לי נעים לא לתת להם פתרון הולם. אז התחלתי לגייס.. בהתחלה מאמן אחד, ואז עוד אחד ופתאום צמח צוות של תותחים שיודעים איך עובדים עם אנשים".
יובל שטיין
מנכ"ל צוות גוף1