אימון עם מאמן כושר אישי להרזיה

מאמן כושר אישי להרזיה

אתם כל כך רוצים לרדת במשקל ולהפטר מהמשקל העודף, אך פשוט לא יודעים מהיכן להתחיל וכיצד ניגשים לתהליך כזה. הזמן עובר, הייאוש גובר, המשקל נשאר תקוע, החודשים עוברים והתירוצים מתרבים.

הרצון לרדת במשקל ולחטב את הגוף מהווה סיבה פופולארית במיוחד בקרב האנשים שפונים לאימון כושר אישי. זאת משום שתהליך הרזיה הוא תהליך מתיש אשר קשה לעבור לבד וללא הנחיות וליווי מתאים.

לעומת זאת, כאשר מאמן כושר מקצועי מלווה את המתאמן בדרכו לרזות, הדרך נראית ברורה יותר ומוארת, היעדים הופכים להיות ריאליים והמוטיבציה נשמרת ואף גוברת עם הזמן.

כיצד זה מתבצע ?

מאמן כושר אישי הפוגש את המתאמן למטרת הרזיה יגיע בתדירות של בין פעם לשלוש פעמים בשבוע (בהתאם לתכנית וחבילת האימונים שנרכשה), לשעה של אימון כושר אישי הכולל עבודה על היכולת האירובית, שימור מסת השריר החשובה להשגת התוצאות הרצויות בהיבט של חיטוב הגוף וכן ייתן טיפים כלליים בנושאי תזונה המתאימה להרזיה.

למה לצפות ?

על המתאמן השואף לרדת במשקל בעזרת מאמן כושר אישי לדעת כי מדובר בתהליך רציני וכי נדרשת סבלנות והתמדה. מאמן מקצועי לא ידחף את המתאמן לביצוע של תכניות תזונה מסוכנות רק בכדי לספק את הרצון שלו לרזות מהר, גם אם יש “אירוע חשוב” באופק.

ראוי לדעת כבר בתחילת תהליך של אימון כושר להרזיה כי היכולת והפוטנציאל לאבד מהמשקל תלויה רבות גם במצב ההתחלתי. כלומר אדם בעל עודף משקל של 30 ק”ג יראה ירידה משמעותית יותר בתחילת הדרך. לעומת זאת, אדם בעל עודף משקל של 3 ק”ג בלבד, פעמים רבות יתמודד עם אתגר שונה.

אם אתה מאמין שהגיע הזמן לעשות פעולה ולהתקדם בדרך להשגת המשקל והמראה בהם אתה מעוניין, לפתח את הכושר ולהראות טוב, אנו מזמינים אותך לקחת בחזרה את השליטה לידיך ולפנות באמצעות הטופס ליצירת קשר על מנת שנוכל לשוחח עמך ולבדוק זמינות המאמן למפגש ניסיון באזורך.