רצועות אימון ("trx") -
מדריך לפני קניה ואימונים

מחפשים רצועות אימון TRX?

בדף הבא נציג לכם תחילה 3 אפשרויות רכישה רלוונטיות: 

1. קיט רצועות 2. קורס מיוחד אונליין ו.. 3. הצעה מיוחדת. שימו לב כי קישור לטובת רכישה (של כל אחד מהדברים) נמצא מתחת להצעה השלישית (שלא תפספסו!)

לאחר מכן מדריך כתוב לפני רכישה של רצועות אימון לעיונכם.

אפשרות ראשונה (במלאי!)

רצועות אימון גוף1

אין לכם עדיין רצועות? 

קיט רצועות מלא ואיכותי (תואם TRX) לאימונים בבית, בחוץ או בסטודיו. הקיט הנו קיט שלם וכולל הכל:

  1. רצועות האימון מתכווננות (כיווץ והארכה) עם מנגנון קל לתפעול.
  2. עוגן מיוחד לשימוש ביתי (מאפשר לעשות אימון מול הדלת).
  3. שק בד לנשיאת הרצועות. השק נסגר עם רצועות ומכיל את הקיט בקלות.
  4. רצועת הארכה נוספת מצורפת בקיט
  5. שאקלים מאסיביים קלים לסגירה.
  6. בונוס מיוחד – שיעור ראשון בקורס רצועות אונליין של גוף1.

אפשרות שנייה

קורס אימון רצועות אונליין

חסר לכם ידע לאימון אפקטיבי?

קורס אימון הרצועות אונליין של גוף1. בין אם יש לכם רצועות או אין לכם, בלי הידע הזה, הרצועות הן סתם רצועות.. רוצים לדעת (באמת) איך להשתמש בהן ולראות תוצאות?אתם חייבים את זה לעצמכם:

  1. לימוד בלתי מתפשר של למעלה מ 30 תרגילים כולל הדגשים הכי קטנים בסרטונים מקצועיים.
  2. הכנסת מתאמנים לקבוצה סגורה בה אפשר לקבל מענה על שאלות בנוגע לתרגילים בקורס.
  3. מעבר דקדקני על שגיאות נפוצות בתרגילים, כך שתהיו כמה רמות מעל כל מתאמן ממוצע.
  4. גרסאות ביניים לתרגילים בדרגה גבוהה

אפשרות שלישית (המומלצת)

רצועות + קורס (מבצע)

אין לכם רצועות? אין לכם גם ממש ידע?

אז יצרנו בשבילכם את החבילה המשתלמת ביותר שיכולה להיות. לזמן מוגבל, לכבוד השקת קורס האונליין תוכלו לקבל גם רצועות וגם גישה לקורס המלא שלנו שיעזור לכם להיות המדריכים של עצמכם.

יש דברים שפשוט לא כדאי לפספס!

להזמנה, מלא\י את פרטיך ונחזור אליך להשלמת ההזמנה!

יובל שטיין
יובל שטיין

מאמן כושר אישי ומנהל כללי גוף1

כמה שבועות של אימון בעזרת רצועות התנגדות (trx) יכולים לקחת אתכם למקום אחר בכושר והיכולת שלכם. אז איפה קונים רצועות אימון? כמה עולה קיט רצועות? מה חייב להיות בקיט רצועות איכותי? מה עוד צריך לדעת ואיך אפשר לפתח באמת גוף חטוב ולדעת שעושים נכון? 

מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים בעזרת סט רצועות בד-ניילון עם ידיות, לייצר לעצמכם בנק אדיר של תרגילים שעובדים על כל השרירים ואשר יכולים לעזור לכם לפתח מסת שריר וגם לקחת את הסט הזה לכל מקום שיש בו אפשרות תלייה? (פארקים, בתים, חדרי כושר, דלתות..) 

אם אתם בדף הזה, כנראה שאתם כבר יודעים על מה אני מדבר ומתעניינים בכך. הרי מדובר באחד הכלים היעילים ביותר עוד לפני שחווינו את סגרי הקורונה וככל הנראה ימשיך להיות יעיל גם הרבה אחריהם.

אבל לפני שאתם רצים לרכוש רצועות trx לבית, חשוב לי לתת לכם כמה דגשים והמלצות (כדי שהם לא ייזרקו או ייתרמו למישהו וכדי שבאמת תוכלו לעשות איתן משהו). וגם אם כבר רכשתם קיט, המשיכו לקרוא.

איך עובדות רצועות אימון כושר?

רצועות trx, בין אם מקוריות או רצועות אימון מכל חברה שהיא, עובדות על עקרון מאוד פשוט. אנו משתמשים במשקל הגוף שלנו כמשקולת (ולרובנו יש אחלה משקולת). הרצועות יודעות לעשות דבר אחד בסיסי – לתת לנו להתלות עליהן. מכאן, זהו רק הידע שלנו שיאפשר לנו להתאמן. על ידי שימוש במנחים מסוימים ומניפולציות, כמו גם כמה אפשרויות ברצועות עצמן, נוכל למעשה לייצר לעצמנו תרגילי כוח יעילים וחזקים, לשלוט על העומס ובעצם להשאיר את הסטים המסורבלים של המשקולות על הסטנד בחדר הכושר. רצועות trx או רצועות התואמות להן, הן אינן רצועות גומי שנקרעות תוך כמה חודשי שימוש, אלא מוצר עמיד שיכול לשמש שנים ולשאת משקלים גדולים מאוד (והשימוש בו שונה לחלוטין).

יחד עם זאת, קל מאוד לעשות את הטעות – לרוץ לחנות ולרכוש בכמה מאות ש”ח רצועות טי אר אקס או להזמין באינטרנט מבלי לחשוב על הדבר שבאמת הופך אותן ליעילות (כיצד להשתמש..) וכך מוצאות להן רצועות אימון בעלים חדשים, או פשוט נתלות להן בתוך הארון כזיכרון ישן ועצוב. על איך להימנע מהטעות הזאת – יש לנו פתרון (בהמשך). אך קודם נבין מה צריך להיות בקיט טוב של רצועות אימון.

מה צריך להיות בתוך קיט טוב של רצועות? ששת הכללים.

קיט רצועות אימון עמיד שיאפשר לכם להתאמן במגוון צורות ומקומות צריך לכלול מספר דברים חשובים וריכזנו לכם אותם כאן, אלה “ששת הכללים” שלנו לקיט רצועות אימון תקין ושלם:

1. שק בד לנשיאה – אחרי שפתחתם את האריזה המקורית, תרצו לשים את הרצועות בשק שקל לקחת אתכם לפארק או לשים בתיק.

שק בד לנשיאת הרצועות

2. רצועת “עוגן” לדלת – פריט שיאפשר לכם להתאמן בבית גם מבלי לארגן שום וו-תליה. פשוט סוגרים על העוגן את הדלת (דלת מתאימה) ומתאמנים.

עוגן לתלייה בדלת

3. רצועה מאריכה – למקרה ותחליטו לתלות את הרצועות מגבוה או לעגן הרצועות סביב בסיס גדול (כמו גזע רחב), תצטרכו רצועת אקסטרה בקיט שלכם.

רצועת הארכה לתלייה מגבוה

4. ידיות החזקה מגומי חזק\סיליקון – מומלץ להקפיד על כך ולא לרכוש עם ידיות ספוג. ידיות הספוג הופכות עם הזמן להיות לא נעימות למגע, נמעכות ונהרסות. גם סופגות זיעה וקשות לניקוי. פחות מומלץ.

ידיות גומי או סיליקון חזקות

5. שאקלים מסיביים ממתכת – היזהרו מקיטים שנמכרים עם תופסנים דקים ועדינים מידי.. לקיט איכותי יש תופסני מתכת מאסיביים. התופסן הראשי גדול וחזק.

שאקלים מאסיביים

6. רצועות שניתן לשנות את אורכן –  חשבתם שטריוויאלי? ממש לא. מסתבר שחלק מהקיטים הזולים יותר הנמכרים הם של רצועות באורך קבוע שלא ניתן לשנות את אורכן. זה אולי אחד הדברים הכי בסיסיים שאסור להחמיץ ברצועות.

מנגנון נעילה והארכה של הרצועות

* אל תתפתו לרכוש רצועות שאחד המרכיבים הללו חסר בהן, גם אם המחיר מפתה.

הדרך היחידה להצלחה באימון רצועות trx או אחרות

רצועות אימון כושר אינן אביזר כושר סטנדרטי. האימון עם רצועות trx דורש הקפדה בלתי-מתפשרת על דגשים קטנים אשר בלעדיהם האימון פשוט לא יצליח.  העבודה עם רצועות אימון trx או כל רצועות אימון תואמות ואפילו טבעות אימון, כאילו מניחה וסומכת עליכם שפתאום תהפכו למומחים באימון בעזרת משקל הגוף שלכם.. אך זהו אימון שדורש ללמוד מיומנות חדשה. בכל תרגיל יעיל שאפשר לבצע עם רצועות trx – יש דרכים רבות לטעות. עשרות תרגילים טובים ומאות דרכים לבצע אותם לא-טוב.. ואתם יודעים מה, אין “באמצע”. או שאתם עושים נכון, או שאתם לא.

זאת אחת הסיבות שמרבית הרוכשים של הרצועות הם בכלל מאמני כושר שמאמנים איתם את הלקוחות שלהם, משום שרוב האנשים חושבים שלא ידעו איך להשתמש בהן. וזאת גם אחת הסיבות שיצרנו משהו די מדהים לכל מי שהיה רוצה ללמוד להתאמן לבד עם רצועות אימון ויצרנו תכנית מדהימה אונליין שלא רק שמראה איך להתאמן עם הרצועות, אלא גם שולחת לכל משתתף הביתה קיט רצועות אימון שלם וכל זה במחיר של אולי 3 אימוני כושר אישיים מקסימום (כולל הרצועות!) 

(למידע נוסף לחצו כאן >>> קורס רצועות אימון אונליין)

מה תצליחו להשיג באמצעות התמדה באימון רצועות?

אימון רצועות הוא אימון כוח יעיל וחזק לכל דבר. יש לנו משקולת נהדרת (אנחנו) – והעיקרון הזה מאפשר לנו לייצר אימוני התנגדות מגוונים ואפילו כנגד משקל גבוה ובכך להשיג תוצאות אמתיות. שיטת השימוש ברצועות האימון היא כזאת שמאפשרת לייצר דרגות קושי שונות ככה שזה רלוונטי גם לאנשים שרק מתחילים (רק צריך ללמוד ממקום טוב).  זה אומר שגם ללא משקולת אחת וללא ציוד מורכב תצליחו להשיג תוצאות נראות לעין ומורגשות היטב. 

אני יודע שזה יכול קצת לבלבל, איך יכול להיות שזוג רצועות עם ידיות יכולות להוביל לכאלה תוצאות..? זה לא מה שאנחנו מדמיינים כשאנו חושבים על אימון לפיתוח מסת השרירים, אבל עם ההדרכה הנכונה והתמדה באימונים – זה ממש אפשרי.