אימון תזונה

לא מצליח לרזות? לא מצליח לעמוד בפיתויים והמבחנים הקטנים? הגיע הזמן להכיר בעובדות – הידע שלך בתזונה הוא לא מה שמעכב אותך!

מאמן תזונה אינו מתעלם מהעובדה כי היום, בעולם שופע המידע, אין כל בעיה לגלות מה לאכול, מה לא לאכול, מה משמין ומה דיאטטי. כל המידע חשוף לפנינו בספרים ובאתרי האינטרנט העוסקים בירידה במשקל. האם אתה סבור כי שליפת עוד תפריט מהמגירה הוא הפתרון המתאים ?

הסיבות לקושי ביישום דיאטה הן רבות ומשונות, ומתגלות רק כחלק מתהליך האימון האישי לירידה במשקל.

מדוע לעשות זאת עם מאמן כושר אישי לתזונה ?

► עם מאמן תזונה תמצא דרך נוחה להרזיה בריאה והדרגתית.
► עם מאמן תזונה תאתר גורמים אשר מונעים השגת המטרה.
► עם מאמן תזונה תבין כיצד חייך משפיעים על התזונה שלך.
► עם מאמן תזונה תלמד אודות התזונה הנכונה לירידה במשקל.

פגישות אימון תזונה אינן מוגבלות למקום ויכולות להיעשות במקום אהוב על המתאמן ומעורר השראה כמו הים, בית קפה, פארק או כל מקום אחר שייבחר. פגישות אלה הופכות את התהליך לתהליך עם עניין רב.
כיום נהוג לעשות גם שיחות אימון טלפוניות, כך עלותן פוחתת
וניתן לשלבן ביום-יום.

לשיחת ייעוץ השתמש בטופס ליצירת קשר או המשך לקרוא על אימון אישי להרזיה.

אימון אישי להרזיה – מהו?

אימון אישי להרזיה הוא תהליך אותו מלווה מאמן אישי (קואוצ’ר) בעל ידע בעולם הבריאות, התזונה ולעתים גם מעולם הכושר.
האימון האישי, בדומה לאימון כושר אישי, הוא תהליך המורכב מסדרת מפגשים אישיים בין המאמן למתאמן. במסגרת תהליך של אימון תזונה, נעשות פגישות פעם בשבוע או פעם בשבועיים אשר במהלכן מתהווה לה דרך חדשה, חיובית ובריאה להגשמת מטרתו של המתאמן.

האימון האישי נותן למתאמן זווית ראיה חדשה על חייו, הרגליו והדברים בהם מעוניין הוא להשתפר ולשנות. המאמן והמתאמן יוצרים יחדיו דרך חדשה המלווה במשימות קטנות (וגדולות!), נסיונות חדשים, יוזמות חדשות וכך נוצר לו תהליך מרתק.
מאמן תזונה אישי משלב את הידע מעולם התזונה והאימון להשגת תוצאות מקסימאליות וקבועות בהגעה למשקל תקין.

מדוע כדאי אימון אישי להרזיה עם מאמן תזונה ?

ראשית כל, התהליך של ירידה במשקל באמצעות אימון תזונתי בגוף אחד הוא תהליך המלווה בהרגשה חיובית, בציפיה והתרגשות מתוצאות ומעצם ההבנה שהמתאמן בהחלט יכול לעשות שינוי, ויעשה אותו תוך כדי מעבר לתזונה בריאה.
כאשר משווים זאת למקבילה המוכרת יותר שלו, התפריט המסורתי של הדיאטנ\ית, מגלים שלרוב תחושת ה”קליניקה” והתפריט הנוקשה יוצרים תחושה שלילית של הכרח, ושל משהו מוכר שאינו עובד במקרים רבים, משהו שמייצר חרדה ממשית!

היכולת הנרכשת לסגל הרגלים בריאים יותר למשך תקופה ארוכה תוך הקפדה על תזונה מאוזנת וצריכת ויטמינים ומינרלים הנדרשים במזון, מאפשרת למעשה יצירת שינוי מהותי בחיים. לא עוד תפריטים מזדמנים כל פעם שעולים במשקל, אלא אורח חיים מאוזן יותר ונשלט המשלב תזונה נכונה. המתאמנים עם מאמני תזונה אף מדווחים על שיפור בבריאות הכללית, מעבר למטרתם לרדת במשקל ולשפר את המראה הכללי.

רוצים לרזות?

  שם פרטי (חובה)

  שם משפחה (חובה)

  האימייל שלך (חובה)

  טלפון

  ישוב / עיר

  מעוניין ב:

  קרואסון וריבה – תמונה באדיבות : freedigitalphotos
  יוצאים לחופשה ? החופשה, ובעיקר בישראל בתנאים של “הכל כלול” מציבה מכשול גדול לתהליך הירידה במשקל. כלל אחד פשוט שעליו תשמרו יעזור לכם במלחמה נגד פיתויי המזנון החופשי.
  המשך לקרוא
  אשה מחזיקה תפוח ועוגה – תמונה באדיבות : freedigitalphotos
  המחשבה המשמינה, זאת שגורמת לנו לבחור במזון לא מתאים, זאת שדוחה את תהליך השינוי עוד חודש ועוד חודש.. קבל 10 הטיפים להתחלת השינוי.
  המשך לקרוא