דרושים מאמני כושר אישיים

רואה באימון הכושר האישי תהליך? מחויב ללקוחות גם מחוץ לשעות האימון?  קורא, משתלם ולומד בעצמך כמה שצריך? נכון לקבל חוות דעת \ ביקורת ולהתפתח? יודע לשמר לקוחות לאורך זמן? מוכן לעשות אקסטרה מאמץ (גם כשלא נוח)?

קבוצת המאמנים של גוף1 שואפת למצוינות ושמחה תמיד לבחון הצטרפותם של מאמני כושר אישיים עצמאיים מצטיינים לצוות המאמנים הארצי.

מאמני הכושר בצוות של גוף1 נותנים מענה ללקוחות אשר מעוניינים לבצע שינוי בכושרם ובחייהם ואנו רוצים להבטיח להם את *המאמן או המאמנת הכי טובים שיכולים להיות* עבורם. 

אנחנו לא מחפשים "מדריכים" טכנאים שנותנים תרגילים והולכים הביתה, אלא מאמנים בנפשם שיודעים להעביר את המתאמן שלהם *תהליך*, לסחוף את המתאמנים לאורך תקופת אימון משמעותית ולחולל שינוי בחייהם !

האם את\ה באמת יכול\ה לעמוד בהבטחה כזאת ?

בעוד שחלק מהמאמנים (התותחים) בצוות ממליצים זה על זה וכך נשמרת רמה גבוהה בצוות, אנו מאפשרים תמיד למאמנים חדשים להציע עצמם לפעילות במסגרת הצוות. אם אתה חושב שאתה עשוי מהחומר שלנו אנו מזמינים אותך לבצע 2 שלבים באתר כעת. 

1. מילוי הטופס שמתחת.   2. לאחר מילוי הטופס – הסכם עקרוני אשר ייכנס לתוקף אך ורק באם תתחיל העבודה המשותפת בפועל.

*** בסוף הטופס ניתן לצרף קובץ קורות חיים וגם קובץ תמונה – שאלונים שימולאו בצירוף קורות חיים ותמונה מייצגת וברורה יקבלו עדיפות.

** לתשומת ליבך, לא ניתן להגיש מועמדות אם אינך עוסק עצמאי