הילה בן שימול

 שמי הילה, אני גרה בקיבוץ גן שמואל ואני עושה אימוני כושר אישיים עם מאמן הכושר האישי שלי – שלום כרמי.

לפני חודhila1שיים, השתחררתי משירות צבאי והחלטתי להתחיל אימונים אישיים למרות שהיו לי חששות כי לא ידעתי למה לצפות. עד כה לא הייתי מתעמלת באופן סדיר- חשבתי שאני לא מספיק אתלטית ואין סיכוי שאני אתמיד בשום סוג של ספורט, הבנתי שמה שאני צריכה זה דחיפה מקצועית כדי להתחיל לזוז! חיפשתי אופציות באינטרנט והבנתי שכדי להיכנס לכושר בצורה היעילה ביותר אני צריכה להשקיע באימונים מותאמים ומכווני מטרה ואת זה כמובן אפשר היום להשיג רק באימון כושר אישי.

לאחר חיפושים, טלפונים ובדיקות, החלטתי לנסות וליצור קשר עם אתר גוף1. במהרה נוצר עמי קשר ולאחר שיחה טובה, החלטתי לקבוע אימון ניסיון ! אימון הניסיון היה טוב מאוד, מיד ראיתי את הפוטנציאל וידעתי שאני הולכת על זה ובגדול – רכשתי חבילת אימון של 30 מפגשים !

כבר אחרי מספר אימונים ראיתי שינויים שאני מאוד מרוצה מהם! האימוhila2נים האישיים עזרו לי להתחיל דרך חדשה של שגרה בריאה והכל תוך כדי אימונים מהנים ומאתגרים ביחד. חשוב לציין כי כבר מההתחלה לא הגעתי לקצה גבול היכולת שלי והכל נעשה בהדרגה וברמה שמתאימה לי, היום אני כבר ברמה אחרת. אין ספק כי אימון כושר אישי עם מאמן טוב עוזרת לקרב אותך ליעד שלך ומומלצת מאוד כדי להיכנס לכושר בצורה בריאה ומותאמת למתאמן.

באשר למאמן האישי שלי שלום – אני מרגישה כמה חשוב לשלום שאני אצליח להגיע למטרות שלי, על כל דבר אפשר להתייעץ ולשאול ושלום ידע מה הכי נכון לי, אני מרגישה שנוצר קשר אישי טוב שעוזר לי להתמיד וגם ליהנות באימונים.

hila3ברגע שהתחלתי להתאמן עם מאמן החלטתי לשנות הרגלי אכילה ישנים ולא בריאים והמאמן שלי ידע להמליץ לי גם על זה ולהעלות לי את המוטיבציה וגם לתמוך במידה ויש חריגות באכילה (כי הכל זה תהליך!)

כבר אחרי חודש וחצי אני יכולה להגיד שהכושר הגופני שלי עלה מאוד ! אני מסוגלת לעשות דברים שלא חשבתי שאעשה או שאוכל ליהנות מהם ואין ספק שרואים תוצאות על הגוף וזה הכי כיף!!!

אני ממליצה לכל מי שמחפש מסגרת יעילה ומקצועית שבה אפשר בהחלט להגיע למטרות לנסות אימון כושר אישי עם מאמן כושר אישי מקצועי.