עינת עמוסי

עינת עמוסי
עינת עמוסי

אני עינת עמוסי, בת 32 מהרצליה, עובדת בחברת הייטק כמנהלת משרד.

במשך השנים תמיד עסקתי בספורט בין אם זה בחוגי ריקוד, מכוני כושר או קבוצות אימון כמו סטודיו C.
אין ספק שנהניתי מכל התעסקות ספורטיבית כזאת או אחרת אך תמיד נשארה ההרגשה שהמטרות שלי לא הושגו לגמרי..

ההליכה לחדר כושר התחילה להרגיש כבזבוז של זמן, מעין הרגשה של חוסר כוח להביא את עצמי להתאמן כי אני לא רואה שיוצא מזה משהו, ואז התגבשה אצלי החלטה (למרות שזה עסק לא זול) לנסות ולראות איך זה עם מאמן כושר פרטי שיודע מראש בדיוק את מטרותי ומכוון לשם בשבילי ויחד איתי.

אז נכנסתי לגוגל ובחיפוש הראשון שלי כשרשמתי “מאמן כושר אישי” – העין ישר נתפסה בלינק המוביל לדף הפייסבוק של גוף1 מאמן כושר אישי בהנהלת מאמן הכושר האישי שלי – יובל.

עינת עמוסי מרימה משקולות
עינת עמוסי מרימה משקולות

ההסתכלות הראשונית גרמה לי להרים מיד טלפון ולקבוע פגישה!  השיחה עם יובל היתה מאוד נעימה, לבבית, שיחה שבה היה חשוב לו מאוד לדעת מה הרצונות שלי, מה אני מצפה מהאימונים איתו ומאופן העבודה, בהחלט זיהיתי מהרגע הראשון של השיחה שנמצא אדם אנושי מולי שבאמת חשוב לו לשמוע את שיש לי להגיד וביחד לנסות ולהגיע לאותן מטרות (ולא העיקר לנסות לשווק את עצמו על מנת שאתרשם בקלות וארשם).

האימונים התחילו ישר לפי מספר האימונים שרציתי בשבוע בשעות ובימים המתאימים לי – כל זאת בתוך סטודיו פרטי לאימוני כושר אישיים אשר עוצב בטוב טעם במיוחד עבור המתאמנים האישיים של יובל.

כל אימון ואימון במשך הזמן עולה דרגה מבחינת רמת הקושי וגם מבחינת סגנונות שונים ומעניינים של תרגילים. בנוסף כל אימון שעובר אני מופתעת לטובה מהחוזק שלי ומהיכולות שלי לעשות דברים שבעבר הייתי מוותרת לעצמי או אפילו לא מנסה לעשות.

אבל יובל לא מוותר לאף אחד, הוא יודע מה היכולות שלנו כל עוד יש בנו את הרצון וההתמדה, הוא מאמין בנו ורואים תוצאות.

אני מתאמנת קרוב ל- 5 חודשים ואני יכולה לומר שאת התוצאות ראיתי הרבה יותר מוקדם ממה שציפיתי!  אני מאמינה שההתמדה שלי בלהגיע למספר השיעורים שהצבתי לעצמי, לתת את כולי בשיעורים, להאמין במאמן שלי שהוא יודע מה נכון לי ובתרגילים שהוא בונה בשבילי, הובילו ועדיין מובילים להישגים גבוהים מאוד.

עינת - לאנג' לאחור עם הנפת כדור כוח
עינת – לאנג’ לאחור עם הנפת כדור כוח

ההרגשה שאת הולכת ברחוב, בעבודה, החברים ששמים לב לשינוי שחל בך, מאוד ממלאת ונותנת מוטיבציה ורצון להמשיך.

מי שמתאמן עם יובל, מגלה בתוך זמן קצר מאוד שיובל הוא לא עוד סתם מאמן כושר אישי (!!!), כי כאלה יש הרבה. יובל מביא לאימונים עם כל אחד ואחד יחס אישי חם – אם עבר עלינו יום לא טוב בעבודה או בבית, חשוב לו לעצור הכל ולשמוע מה על ליבנו לפני שבכלל ניגשים להתאמן. המתאמנים שלו באמת חשובים לו.
תכננתי בהתחלה לאפשר לעצמי תקופת זמן קצרה לאימונים האישיים (בעיקר בגלל הכסף), אך תוכניותיי השתבשו לטובה!בעיני הכסף כל כך מתגמד וההשקעה פה באמת משתלמת! האימונים מאתגרים ומהנים, הימים והשעות מותאמים אישית, יחס אישי, תוכנית מדויקת לרצונות ולמטרות שלי.
אני כל פעם כבר מצפה לאימון שצריך להגיע והציפייה מתחדשת עם כל אימון שנגמר!  זה כבר מעבר לאימונים עצמם, זאת הרגשה נפשית פנימית שזקוקה לזה.אחרי כל כך הרבה שנים של התעסקויות פה ושם בספורט וכושר גופני, אני בהחלט ממליצה למי שחשוב לו להצליח להגשים את המטרות הגופניות שלו, לעשות זאת בצורה הטובה ביותר האפשרית ולבחון את האופציה של מאמן כושר אישי.בעיני, יובל מאמן הכושר האישי שלי – הוא מאמן לחיים, כך אני רואה אותו ואני בטוחה שגם שאר המתאמנים שלו יגידו כך.

עינת - סקוואט חופשי עם רגל מוגבהת
עינת – סקוואט חופשי עם רגל מוגבהת