שלומי פרידמן

שלומי פרידמן
שלומי פרידמן

אני שלומי פרידמן, קצין משוחרר, בן 24 מרמת השרון.

לאורך השנים לא התאמנתי במסגרות מסודרות, למעט כמה גיחות קצרות בענף הכדורסל. לפני גיוסי לצבא, התאמנתי באופן עצמאי עם משקולות וכמה מכשירים ביתיים, אך לא מעבר לכך.

בחודשים האחרונים החלטתי שעלי לקחת ברצינות את נושא הכושר הגופני ופיתוח הגוף, במטרה להתחזק ופיזית ולהעלות את מסת גופי (תמיד נחשבתי כבחור רזה למדי). הגעתי למאמן הכושר האישי שלי, יובל שטיין, באמצעות היכרותו המוקדמת עם אבי.

שלומי מתאמן בחדר כושר
שלומי מתאמן בחדר כושר
שלומי מתאמן בחדר כושר
שלומי מתאמן בחדר כושר

הציפיות שלי מפגישות עם מאמן כושר אישי היו בעיקר להרגיש טוב יותר פיזית, להתחזק ולהעלות את מסת גופי בצורה משמעותית תוך כמה חודשים, בקצב של לא יותר משניים-שלושה אימונים בשבוע.

נכון להיום, אני מתאמן עם יובל כבר כמעט חצי שנה, במהלכה השינוי נראה לא רק כלפי חוץ (העליתי כ-5 ק”ג בינתיים), אלא גם בהרגשתי ותפישתי האישית.

מעבר לאימון הפיזי, ולמקצועיות הרבה שיובל מפגין בתחומו, אני יכול לספר שהוא הפך ממש לחבר ולאדם שאני שמח לשוחח עמו, לשתף אותו בנושאים שונים ולשמוע בעצותיו ורעיונותיו. בזמן האימונים אני אוהב לדעת שיש אדם מוסמך ומקצועי שמשגיח שאעשה את הדבר הנכון והאפקטיבי ביותר, כשהחלק האהוב עלי באופן כללי הוא הרגשת המאמץ והסיפוק האישי שבא בעקבותיו.

גם כאן, כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, רק עבודה קשה והתמדה יביאו לתוצאות. לכן, אימון כושר אישי הוא חוויה מעולה ודרך מצוינת לעבוד על הגוף, אך אין לצפות שזה יקרה בין רגע.. יש להתמיד ולדבוק במטרה.תרגיל והדגמת שרירי הגב לאחר מספר חודשי אימון

שרירי גב של שלומי
שרירי גב של שלומי