שונאים חדר כושר ? "אין לכם זמן"? מתעצלים לצאת מהבית?

כשמאמן כושר אישי מגיע עד אליכם – נגמרו התירוצים!
גוף1 מציעים בין שאר שירותי הכושר האישי גם מאמן כושר אישי המגיע עד אליכם, עד הבית שלכם.

אימון כושר אישי בבית יכול להיעשות בתוך ביתך או בחצרך הפרטית, והמאמן מגיע עם כל הציוד הדרוש לו על מנת לתת לך אימון כושר אפקטיבי.
ציוד לאימוני כושר אישיים בבית יכול לכלול: משקולות, רצועת TRX, גומיות כושר, כדור פיזיותרפיה, מזרן ועוד..

בהשגחת המאמן תבצעו תרגילי כוח, גמישות ותרגילים להאצת הדופק (אלא אם יש לכם הליכון ואז תוכלו להשתמש גם בו). כאשר המאמן מגיע עד לביתכם, אינכם צריכים להדחס בפקקים ולבזבז זמן בנסיעות, כך תוכלו לנצל היטב את זמנכם ולשלב פעילות גופנית בחייכם.

נוסף על כך, כאשר האימון נעשה בביתכם הוא נעשה בפרטיות מוחלטת, עובדה זאת חשובה  במיוחד למי שאינו מעוניין להתאמן במקום ציבורי (שכן רוב אימוני הכושר האישיים בחוץ נעשים בפארקים ואלה שלא בחוץ נעשים בחדרי הכושר).

באופן זה סביבת האימון היא סטרילית והדבר מתאים במיוחד גם לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם להמצא בסביבת אנשים רבים אחרים מסיבות אילו או אחרות.

באם תרצו, בעזרת מאמן הכושר עד הבית תוכלו לקבל ייעוץ באשר להקמת חדר הכושר הפרטי שלכם בבית וכמובן תלמדו כיצד להתאמן לבדכם כאשר אינכם באימון כושר עם המאמן.

יתרון נוסף בהגעת מאמן כושר אישי עד הבית הוא היכולת של המאמן לבדוק ולהתערב (באם תרצו כמובן) במצרכי המזון בביתכם ולתת המלצות תזונתיות בסיסיות שיעזרו לכם בתהליך אותו אתם מעוניינים לעבור.

מלאו הטופס מטה וניצור קשר בהקדם !

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ בהקדם

על מנת שנתייחס לפנייתך – יש למלא  את  *כל*  השדות