אימון תזונה - הדרך הנעימה לשינוי

אם אתם כאן, אתם בטח יודעים שאתם חייבים לעשות משהו אחרת

אולי קשה לך לרדת במשקל או לשמר משקל קיים, אולי אלה הפיתויים והמבחנים הקטנים, או שאולי סתם קצת איבדת את הכיוון?..  מה שזה לא יהיה, הגיע הזמן להכיר במשהו:

הידע שלך בתזונה הוא כנראה לא מה שמעכב אותך

מאמן תזונה מניח בעבודתו כי היום – בעולם שופע המידע, אין כל בעיה לגלות מה לאכול, מה לא לאכול, מה משמין ומה דיאטטי וכמה קלוריות יש בכל דבר.. הרי כל המידע חשוף לפנינו בספרים ובאתרי האינטרנט העוסקים בירידה במשקל. אם ככה, האם שליפת עוד תפריט מהמגירה הוא הפתרון המתאים ?

הסיבות לקושי באימוץ של אורח חיים תזונתי ופעיל הן רבות ומשונות ופעמים רבות מתגלות כחלק מתהליך של אימון לירידה במשקל.

אז מה עשוי להפוך את האימון התזונתי מתאים גם עבורך?

איך מתבצעת שיחת אימון תזונה?

באמצעים של היום, שיחת אימון תזונה כבר אינה מוגבלת למפגש פיזי ויכולה להיעשות ישירות אונליין בשיחת טלפון ואפילו עוד יותר טוב – בפגישת ZOOM. כך כל אחד יכול לבצע מפגש זום בפרטיות שלו וממקום שנוח לו וכך לשלב זאת ביום-יום במינימום בזבוז זמן.

התהליך עצמו – מורכב בד”כ מסדרה של מפגשים פעם בשבוע או פעם בשבועיים אשר במהלכן שואפים לבנות דרך חדשה, חיובית ובריאה להגשמת מטרת המתאמן.

האימון האישי נותן למתאמן זווית ראיה חדשה על חייו, הרגליו והדברים בהם מעוניין הוא להשתפר ולשנות. המאמן והמתאמן יוצרים יחדיו דרך חדשה המלווה במשימות קטנות בשיטה של מיקרו-שינויים, ניסיונות חדשים, יוזמות חדשות וכך נוצר לו תהליך.

אימון תזונה אישי המשולב גם בהמלצות הנוגעות לכושר הגופני – יכול להביא להשגת תוצאות מקסימליות שניתן גם לשמר לאורך זמן.

כמה זה עולה ואיך ניתן להזמין שיחה ON-LINE?

מאוד פשוט, נגיש וללא התחייבויות ארוכות.

בגישה שלנו, בצוות מאמנים גוף1, תהליך של שיחות אימון אישי להרזיה ו\או שינוי אורחות חיים צריך להתקיים אך ורק כל עוד המתאמן מרגיש שהמפגשים נותנים לו ערך. לכן, המתאמן משלם בקביעת מפגש ומעבר למפגש זה – לא נדרש להתחייב לשום חבילת מפגשים. המחיר הנו 290 ש”ח והשיחה הינה עד שעה.

מדוע אנו ממליצים על אימון אישי להרזיה עם מאמן?

ראשית כל, התהליך של ירידה במשקל באמצעות אימון תזונתי בגוף1 הוא תהליך המלווה בהרגשה חיובית, בציפייה והתרגשות מתוצאות ומעצם ההבנה שהמתאמן בהחלט יכול לעשות שינוי, ויעשה אותו תוך כדי מעבר לתזונה טובה יותר.

כאשר משווים זאת למקבילה המוכרת יותר שלו, התפריט המסורתי של הדיאטנ\ית, מגלים שלרוב תחושת ה”קליניקה” והתפריט הנוקשה יוצרים תחושה שלילית של הכרח, ושל משהו שאולי מעט “מיצה את עצמו” ואשר אינו עובד במקרים רבים, משהו שלעתים אף מייצר חרדה.

היכולת הנרכשת לסגל הרגלים בריאים יותר למשך תקופה ארוכה תוך הקפדה על תזונה מאוזנת ומבלי לבצע ויתורים קשים מידי, מאפשרת למעשה יצירת שינוי מהותי בחיים. לא עוד תפריטים מזדמנים כל פעם שעולים במשקל, אלא אורח חיים מאוזן יותר ונשלט המשלב תזונה נכונה ופעילות גופנית. המתאמנים עם מאמני תזונה אף מדווחים על שיפור בבריאות הכללית, מעבר למטרתם לרדת במשקל ולשפר את המראה הכללי.