פיתוח גוף

פיתוח גוף – איך לגשת לזה?

שכח לרגע מהמראה של מפתחי גוף תחרותיים מלאים בשמן וצבע ברונזה, פיתוח גוף זה לא רק תחרות להצגת שרירים – אלא דרך חיים שיכולה להיות טובה ובריאה (ולו-דווקא מסוכנת ומעמיסה).

כאשר מישהו מחליט שהוא מעוניין לעסוק בפיתוח גוף (חובבני, ובטח שבטח תחרותי), חשוב להסתכל על ה”תמונה הגדולה” – לפני שמתחילים בכלל. עליך להסתכל על המטרה החדשה שלך כעל “שינוי באורח החיים” ולהבין למה אתה נכנס עוד לפני שהתחלת (כדי שלא תתאכזב ותחשוב שזה “לא עובד”).

עליך להגדיר את המטרות מראש, האם את\ה מעוניין בפיתוח גוף תחרותי? או שמא אולי מדובר בפיתוח הגוף כתחביב ועל מנת להראות טוב יותר? בשני המקרים – ההשקעה מרובה ודורשת שינוי באופן ההתנהלות היומי. ככלל, פעמים רבות כדאי שתהיה איזו דמות שיכולה להוות דוגמא למה שאת\ה רוצה להשיג, הדבר עשוי לתת מוטיבציה רבה יותר לאימונים ולהשקעה.

נקודת ההתחלה שלך יכולה לעזור לך לקבוע לעצמך מטרות ברורות, האם אתה מתחיל בעודף משקל ורוצה להרזות? האם אתה רזה מאוד ורוצה להוסיף שרירים? או שאולי אתה רואה בפיתוח הגוף דרך לחיות באופן בריא יותר ממה שאתה עושה כרגע? אתה תחליט והכל אפשרי!

ה”תמונה הגדולה” של פיתוח הגוף כוללת שינויים רבים (סביר להניח) ממה שאת\ה מורגל כיום. מדובר באכילה תכופה ושל המזונות המתאימים ובכמות המתאימה, וכמובן מנוחה מספקת להתאוששות מהאימונים והכנה לאימונים הבאים.

כדאי לדעת מראש לאן באמת ניתן להגיע בפיתוח גוף (מבחינת מראה חיצוני) ודרך טובה לעשות זאת היא לחפש באינטרנט תמונות של אנשים רגילים אשר התחילו פיתוח גוף וללמוד גם מהם מה עשו. דרך לא-טובה היא דווקא להסתכל על דמויות מפורסמות, אלופי פיתוח גוף שהם כאמור פעמים רבות צרכנים של סטרואידים אנאבוליים – האמן לי, אינך רוצה לצרוך סטרואידים אנאבוליים במסע הזה שלך, אלא אם אתה בונה על עיסוק מקצועני בפיתוח גוף אשר לו קיימות לעתים השלכות רבות על הבריאות ועל החיים בכלל.

בודי בילדינג אמתי וטבעי, על פי תפיסת עולמנו כצוות מאמני כושר ובריאות, מתאר תהליך של פיתוח השרירים, עיצוב הגוף ולמידת היסודות החשובים לתחזוקה של גוף בריא וחזק. אם תקרא ותלמד כמו שצריך את יסודות פיתוח הגוף, אם תרכוש הדרכה מתאימה ותיישם את הידע שצברת – תוכל להגיע לתוצאות שלא חלמת עליהן.

נשים, גברים ופיתוח גוף

מה ההבדל העיקרי בין פיתוח גוף לנשים ופיתוח גוף לגברים ומדוע נשים צריכות להשתמש בסטרואידים אנאבוליים עוד יותר מגברים
המשך לקרוא »

6 טיפים קטנים לפיתוח גוף גדול

קרא טיפים בסיסיים לפיתוח הגוף ! 6 טיפים קטנים שיכולים לעשות עבורך הבדל גדול ומשמעותי !
המשך לקרוא »

בחור מציג יד שרירית - תמונה באדיבות: FreeDigitalPhotos.net / imagerymajesti

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ בהקדם


    פוסטים אחרונים

    גלילה לראש העמוד