אימון כושר אישי

איך חלום חיי הפך לאורח חיי? (סיפור הצלחה ירידה במשקל)

תומר:

“כשהתחלתי את האימונים עם מאמן הכושר שלי, משקלי היה מעל 111 ק”ג.
היום, לאחר שישה חודשים של אימונים אישיים אינטנסיביים ואכילה בריאה ונכונה, משקלי מתחת ל 90 קג“.

תומר, מתאמן ממרכז הארץ, חושף לראשונה תמונות ומספר על הדרך שעבר תוך מתן טיפים חשובים והחדרת מוטיבציה בכל מי ששוקל לעבור תהליך דומה ולהפוך לסיפור הצלחה של ירידה במשקל !

מאת: תומר י’ – מתאמן עם מאמן מצוות גוף1

הייתי מנוי כמה וכמה פעמים במכון כושר זה או אחר אבל תמיד נשברתי. בפעם האחרונה שנשברתי, היה לי חלום ושאלתי את עצמי: “איך אשנה את אורח חיי ואהפוך מאדם מאוד שמן וללא בטחון עצמי לאדם מאוד רזה, חטוב ושרירי ומלא בטחון ושמחת חיים”?

על מנת שחלום זה ירקום עור וגידים ויהפוך למציאות, החלטתי להתחיל להתאמן עם מאמן ולאחר חיפושים פניתי ל guf1 במטרה להבין איך להפוך לסיפור הצלחה של ירידה במשקל, ללמוד על אורח חיים ובריא ולבסוף להיות רזה ושרירי! על כן אספר לכם מנקודת מבטי כמתאמן איך נראה אימון כושר עם מאמן כושר אישי.

ביום שעידו נכנס בדלת ביתי הבנתי שמבחינתי “IT’S A ONE WAY TICKET”.  עקב האימונים עם עידו שבתי להיות אדם פעיל שעוסק בספורט ושיניתי את חיי מקצה לקצה.  הספורט והתזונה הנכונה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי ויש ציפייה מאוד גבוהה ממני כמתאמן מצד המאמן שאבצע את התרגילים בצורה הטובה ביותר. למרות שלפעמים האימון משעמם וחוזרים על אותם תרגילים צריך לזכור שבסוף רואים תוצאות והתוצאות הן מדהימות. .
יש מי שחושב שזה מטה קסמים – עושים הוקוס פוקוס ונהיים רזים, חטובים ושריריים ברגע. צר לי לאכזב – זה ממש לא כך. זאת מפני שהכל בראש.

תומר מרים משקולות
תומר מרים משקולות

צריך לקבל החלטה ולומר: “אני לא מוכן יותר להיות שמן וכל היום רק לרבוץ מול המחשב או הטלוויזיה, אני לא מוכן שהמקרר יהיה ה”חבר הטוב” ובכל פעם שיש תסכול, דיכאון או סתם עצב ישר ארוץ אליו”.

היום במקום לרוץ ל “חבר הטוב והישן” – שהוא המקרר ולאכול ללא הכרה, אני מחליף אותו: אם זה באימון עם עידו מאמן הכושר האישי שלי או בריצה או רכיבה על אופניים . זה צריך לבוא מכם ולא מאנשים אחרים ורק אז זה יצליח ובגדול.

יתרה מזאת, כשצריך לעשות ויתורים (והמון) – זה כדאי! בעתיד תגלו כמה הויתור משתלם עבורכם. אתם אלה שתקצרו את הפירות בסופו של דבר ואף אחד אחר לא ייהנה מהתוצאות. ויתורים הם רבים ושונים, אם זה אומר לקחת לעבודה גזר או תפוח או פריכיות אז לקחת ולא להתבייש ולאכול זאת כאשר כולם מסביבכם אוכלים אוכל לא בריא ומשמין.

(לפני שנמשיך, סרטון סיכום קטן עם קטעים אמיתיים מתקופת אימוניו של תומר)

תאמינו לי מניסיון אישי: אתם לא יודעים כמה זה כיף לקבל מחמאה מאנשים שהכירו אתכם שמנים ופתאום נתקלים בכם ברחוב ורואים אתכם רזים וממש לא מצליחים לזהות. לי זה תרם ותורם מאוד לביטחון העצמי ולאגו.

אני שמח לספר שבזכות אימוני הכושר האישיים חזרתי לחיות במלוא מובן המילה. אני עושה עם אחייני הקטנים דברים שלא חלמתי שאעשה ולא היה אפשרי לעשות. היום אני רק מחכה לראותם והם אותי כדי שיוכלו להשתולל ולכייף איתי.  ברור לי שאדם המתבונן מהצד ורואה אותי ואת עידו רצים בפארק או במהלך אימון כוח מפרך מיד חושב שעידו הוא המפקד היורה פקודות ואני הוא החייל המבצע, אך זה ממש לא כך.

חוויתי את ההצלחה באימון עצמו, לא מהצד. אני יכול להבטיח לכם שזאת לא המטרה. לפעמים המאמן צריך להיות קשוח, הוא נותן הוראות כיצד לבצע תרגיל כזה או אחר וזה חלק מהעניין.  צריך גם לזכור שאני לא מבצע את התרגיל רק בכדי לרצות את המאמן שלי.  אני רוצה לשבח את האכפתיות וההקפדה האין סופית שעידו המאמן שלי מקדיש לי לא רק במהלך האימונים שלנו, אלא גם בנוגע לאימונים שעלי לבצע לבד, בימים בהם איננו מתאמנים יחדיו.
עידו גם מקפיד להתעדכן בנושא התזונה – אם זה “להציק” לי לכל אורך היום ולוודא שאני לא מרעיב את עצמי ואוכל בהקפדה לפי תפריט האכילה שלי, ואם זה במהלך היום לשלוח לי sms  או להתקשר ולשאול לשלומי כמעט בכל יום, לפעמים גם בשעות לא שגרתיות. הוא מנסה תמיד לחשוב באופן יצירתי מה ימשיך לאתגר אותי על מנת שאמשיך להתחזק ולבצע תרגילים יותר קשים ובמשקלים יותר גבוהים כך שאגיע למטרות שהצבתי לעצמי בתחילת הדרך – המטרות שאני רוצה להשיג בעבודה קשה.

אם נרשמים לחדר כושר, יש שם מאמן שמסתובב בין כל המתאמנים, אבל ללא יחס אישי. דברים שסיפרתי לכם על אימון עם מאמן כושר אישי לא קורים שם בכלל במסגרת הרגילה.

תומר מרים משקולות
תומר מרים משקולות

עד הרגע שהחלטתי לעשות מעשה ולחפש מאמן אישי לא הייתי פעיל כלל ודרכתי במקום כמעט כעשור.
החלטתי שיהיה לי מאמן שיעזור לי, יכנס לחיי האישיים ואפתח בפניו את סגור ליבי.

כעת עברו כשישה חודשים מאז ההחלטה להוריד במשקל.  בימים אלו כאשר אני יושב וכותב לכם את נקודת מבטי, חולם על סיפור ההצלחה האישי שלי, אני ועידו עדיין באמצע התהליך שלי ועושים בו חיל ביחד. יש עוד עבודה רבה עד שאהיה שרירי, רזה וחתיך כמו שאני רוצה.

למי שבאמת רוצה לדעת מהו סוד ההצלחה שלי, אשמח לספר כאן או מעבר, ולהמחיש לו (או לה), איזו זכות זאת להתאמן עם מאמן כושר אישי, זאת פריווילגיה.

כשהתחלתי את האימונים עם עידו פשוט לא הבנתי איך לרדת במשקל, משקלי היה מעל ל 111 ק”ג. היום לאחר שישה חודשים של אימונים אישיים מאוד אינטנסיביים ואכילה בריאה ונכונה משקלי מתחת ל 90 ק”ג.

מי שאכן רוצה ומוכן לקום ולעשות שינוי באורח חייו ולהגיע לתוצאות מדהימות, אימונים אישיים עם מאמן כושר אישי זאת התשובה האולטימטיבית עבורו.

אני מאוד שמח שבפרסום זה ניתנה לי הזכות והבמה להודות מעומק הלב ל-guf1 על החיבור המוצלח והמבורך עם עידו המאמן אשר מניב ויניב פירות. בנוסף תודה ענקית מכל הלב לשניים אשר מאוד יקרים לליבי והם יובל שטיין מנהל אתר guf1, ואלעד גורפינקל מנהל לקוחות guf1 .
המון בהצלחה למי שבוחר להתחיל שינוי באורח חייו עם אחד או אחת מצוות המאמנים של גוף1 או עם כל מאמן אחר שיבחר. .
[/two-thirds-first]
[one-third]

תומר עושה שכיבות סמיכה
תומר עושה שכיבות סמיכה
תומר מרים משקולות בהדרכת המאמן
תומר מרים משקולות בהדרכת המאמן
תומר מתאמן על מוט מתח
תומר מתאמן על מוט מתח
תומר מתאמן על מוט מתח
תומר מתאמן על מוט מתח
תומר מרים משקולות בהדרכת המאמן
תומר מרים משקולות בהדרכת המאמן
תומר מרים משקולות
תומר מרים משקולות

חיצים

  שם פרטי (חובה)

  טלפון

  דוא"ל (חובה)

  ישוב

  תומר אחרי

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ בהקדם


   פוסטים אחרונים

   גלילה לראש העמוד