מגזין כושר ובריאות גוף1

התחיל בגיל 15 וללא ניסיון כלל, אך עם חלום : "להתחרות בהרמת משקל כבד ולהיכנס בצורה מקצועית לעולם הכושר"

מערכת גוף1

אמיר אופק (19), מהרצליה, פנה אלינו כשהוא סכ"ה בן 15, חיפש את הדרך המהירה ביותר להפוך מבחור צעיר ללא ניסיון בתחום הכושר – לשרירי וחזק יותר ואפילו למתחרה בהרמות כוח. את הפתרון הוא מצא באימונים עם נתנאל שטרן – מאמן כושר אישי בגוף1 שהתאים בדיוק למטרה.

"הכל התחיל ב 2018 כאשר קיבלתי המלצות על סטודיו פרטי לאימונים בהרצליה (סטודיו גוף1 הרצליה). אימון עם מאמן כושר אישי הייתה לאותה התקופה האלטרנטיבה הכי טובה בשבילי להיכנס לעולם הכושר"מספר אמיר.

אמיר, כמו רבים אחרים שפונים לפתרון של מאמן כושר אישי, רצה לעשות את הקפיצה רחוק ומהר. לכן הוא פנה לאתר גוף1, המספקים שירות של אימוני כושר אישיים בפריסה ארצית בבתים ובפארקים. לאחר בירור צרכים והיכרות ראשונית, נמצא עבורו הפתרון הטוב ביותר – אימון כושר אישי בדגש על כוח, עם מאמן המתאים בדיוק למטרה הזאת – נתנאל שטרן.

עקב הצרכים של אמיר והצורך בציוד מתאים – האימונים בוצעו פעמיים בשבוע בתוך סטודיו מיוחד המנוהל ע"י צוות גוף1 (סטודיו גוף1 הרצליה) והתוצאות לא איחרו להגיע.

עוד מספר אמיר :

"כבר מהפגישה הראשונה לי ולמאמן שלי, נתי, הייתה תכנית ברורה להמשך ויעדים ממוקדים אשר אני אגיע אליהם. כיום אחרי תקופה ארוכה של עשייה אנחנו הרבה מעבר למאמן ומתאמן. לאורך הזמן שהתאמנתי התחלתי להגיע לתוצאות ומשקלים שלא האמנתי שאגיע אליהם בחיים, כמובן שכל איכות חיי השתנתה בכל ההיבטים האפשריים, מאהבה והערכה עצמית ואיך שאני נראה – עד לדברים הכי קטנים, אם זה הרצון לקום מוקדם בבוקר ליום יותר תוסס או להיות כל הזמן בעשייה ממוקדת עם אין ספור מוטיבציה בחיים."

אבל אצל אמיר, בשונה מהרבה מתאמנים המשיגים תוצאות יפות, האימונים לא נגמרו רק בגוף שרירי וחטוב יותר. אמיר החליט לקחת את זה צעד נוסף קדימה ויחד עם המאמן שלו, נתנאל, להגשים חלום ישן ולהתאמן לתחרות פאוור-ליפטינג (הרמות כוח).

וכך היה, אמיר התחרה ואף זכה במקום שני במקצה של הרמות "דד-ליפט".

"הוא הגיע אליי ילד רזה וחלש בלי יכולת לעלות עליית מתח אחת, לחיצת חזה עם 6 קילו בכל יד שכמעט ונפלו לו על הפנים" , מספר נתנאל, אך מוסיף:  "ראיתי שמסתתר שם בריון שרק מחכה להתפרץ החוצה. הוא כבר בתחילת הדרך אמר לי שהוא רוצה להתחרות".

האימון עם מאמן כושר אישי צמוד מאפשר הצבה של יעדים, "חגיגה" של הצלחות והתקדמות באופן תפור ומתאים למתאמן בכל גיל. כך למעשה התחיל אמיר את האימונים עם המאמן האישי שלו בגיל 15 בלבד ובמהלך 4 שנות אימונים (לתוך הצבא), הספיק לפתח את מסת הגוף (שריר) שלו מ 59 ק"ג לכ-83 ק"ג עם הרבה עבודה קשה ואיכותית.

 לאמיר יש טיפ חשוב הקשור להתקדמות שלו :

"טיפ ממני עבורכם הוא לאהוב את תכנית האימון שלכם ותמיד לגוון, בכדי שתוכלו להתאים את רמתכם הנוכחית לקושי האימון שתעשו. מה שגרם לי להמשיך להתאמן עם המאמן שלי בגוף1 גם אחרי שנים זאת הידיעה שתמיד טוב שיש לך מאמן אישי שאתה יכול לדבר ולהתייעץ אתו על כל מה שאתה צריך."

ועוד פרגון למאמן הכושר האישי שלו אמיר לא שוכח :

"אני רוצה להודות לנתי אשר ליווה אותי במשך 4 שנים ששינו לי את החיים מקצה לקצה, בן אדם קשוב ואלגנטי שתמיד חושב עלייך ומייעץ לך בכל שאלה הכי קטנה בתחום הכושר, וגם פרטנר מעולה לשיחה על החיים."

אולי יעניין אותך גם :